روز اول توانیر و وزارت نیرو اصلا قبول نکردند که شرکت ها باید حذف بشن اینقد فشار آوردیم تا بلاخره رئیس جمهور محترم دستور حذف شرکت ها رو دادند بعد هر روز زنگ میزدیم که چرا رئیس جمهور دستور دادند شرکت ها حذف نشدند؟؟؟؟ آقای فروزنده یه وعده دادند آقای آزادی یه وعده وزیر نیرو یه وعده وزیر کار یه وعده استاندار کرمان یه وعده همه گفتن باید حذف بشوند و اگر بمونن غیر قانونی هست , گذشت و گذشت دوباره گفتیم چرا حذف نشد؟؟؟؟ گفتن بعضی هاتون بازخریدی هستین , حقوقتون کم میشه گفتیم دستور رسیده برگردونین دیگه این بهانه ها چیه؟؟؟؟ باز هم صبر کردیم 5 ماهه قرارداد بستن گفتن درست میشه نشد نمیدونیم با چه راهکاری مجددا ً مناقصه برگزار کردند و 7 ماهه قراردادبستند و هنوز هم که هنوزه وضعیت مشخص نیست.

به نظر شما آیا اصل 44 قانون اساسی که رهبری خیلی بر اجرا صحیح آن تاکید داشتند  و در آن گفته شده شبکه های اصلی انتقال برق نباید مشمول خصوصی سازی شوند بر قانون مدیریت خدمات کشوری اولویت ندارد؟؟؟؟

 

حالا این سوال رو از همه مسولین اعم از رئیس جمهور , وزیر نیرو , وزیر کار , معاونت منابع انسانی رئیس جمهور , میپرسیم که اگر آن ها به جای ما بودند و بعد از این همه وعده های توخالی و این همه صبر آیا باز هم سکوت و آرامش را پیشه میکردند؟؟؟؟ به نظر مسولین یک کارمند ساده (اپراتورها و نیروهای تعمیرات که وظیفه ی اصلی دستگاه را بر عهده دارند) که حدودا ً 500 هزار تومان حقوق دریافت میکند و دیگر هیچ گونه کمک نقدی و غیر نقدی همانند همکاران رسمی دریافت نمی کنند و حتی دریغ از یک وام که شرکت ها به عنوان کمک به همکاران بدهند چگونه باید گذران زندگی و تامین آتیه کند؟؟؟؟

مدیریت محترم عامل برق منطقه ای کرمان همکاران همه به شما اعتماد کردند و دارند آیا واقعا طی این مدت هیچ گونه تصمیم گیری انجام نشده؟؟؟؟ آیا واقعا نیاز نیست که تعامل بیشتری با نیروهایی که برای تک تک آنها ماه ها وقت جهت آموزش صرف شده داشته باشید و از آخرین تصمیمات همکاران با خبر بشوند؟؟؟؟ ما همچنان چشم امیدمان به شماست , خواهشمند است این حرف اپراتور ها را به گوش توانیر برسانید که همچنان که با وجود شرکت ها مخالفیم با قرارداد معین هم مخالف هستیم چه دلیل و توجیهی وجود دارد که این نوع قرارداد بسته شود در حالی که این کار ثابت و دائمی میباشد و حتی بستن قرارداد مثلا 5 ساله علاوه بر دلگرم شدن همکاران بار و ترافیک کاری را از دوش همکاران منابع انسانی برمیدارد و مضافا ً این که چه فرقی میان ما اپراتورها و همکاران شاغل در خود برق منطقه ای هست؟؟؟؟ آیا واقعا زحمت کاری ما کمتر از همکارانی است که در محل شرکت فعالیت می کنند؟؟؟؟ آیا همکاران در برق منطقه ای روز اول عید و یا در اعیاد و تعطیلی ها سر کار خود حاضر شده اند؟؟؟؟

امیدواریم ابتدای سال آینده خبر های خوبی برسد و وعده ها همچنان تو خالی نباشد.

دوشنبه ٢٥ مهر ۱۳٩٠ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ توسط اپراتور شرکت برق کرمان نظرات ()
تگ ها: