با تشکر از معاونت منابع انسانی خانم حسینی و آقای مهندس نصر الهی مدیریت محترم عامل که در خصوص امور همکاران تلاش مضاعف دارند ما به نوبه خود در اینجا از زحمات شما تقدیر و تشکر میکنیم. 

با سلام

همکاران ما طی صحبتی که امروز با معاونت نیروی انسانی برق منطقه ای داشتند غدغه خاطر همکاران در خصوص نوع قرارداد و کم شدن حقوق ها را به اطلاع خانم حسینی رساندند و ایشان فرمودند که طبق چهارچوب تعیین شده از طرف توانیر و وزارت نیرو عمل میکنند اما در خصوص مسائل همکاران نامه ای به توانیر داده اند که در آن مشکلات همکاران به توانیر منعکس شده ولی هنوز از توانیر در این خصوص جوابی نرسیده . مدیر عامل محترم آقای مهندس نصرالهی در خصوص همین مورد به تهران رفته اند و مستقیما ً پیگیر این مطلب می باشند که جای دارد در این خصوص از ایشان تشکر کنیم. 

مواردی که حذف شده اند:

١: منطقه     ٢: جذب      ٣: هزینه غذا       ۴:ایاب و ذهاب      

البته به گفته خانم حسینی مورد نوبتکاری دیده نشده ولی این مورد را لحاظ کردند البته معلوم نشد که آیا در زمینه کم و زیاد کردن موارد قرارداد اختیار دارند یا خیر اگر ندارند پس چگونه نوبتکار اضافه شده اگر دارند خب بقیه موارد را اصلاح کنند.

در مورد نوع قرارداد اعلام کنیم که هیچ امتیازی از برق به ما نمیدهند و علاوه بر آن هیچ تعهد حسابداری مبنی بر اینکه ما در برق منطقه ای شاغل هستیم به ما نمیدهند. که همین مورد نوع قرارداد را مشخص میکند که چقدر بی پایه است.

مورد بعد این است که این قرارداد نه طبق قانون کار است نه طرح ٢٠ رتبه ای وزارت نیرو پس بعدا ً معلوم نیست به کی باید برای احقاق حق مراجعه شود.

به هر حال این نوع قرارداد نبایستی بسته شود چون واقعا به ضرر بچه ها می باشد. و ممکن است سال آینده نیز همین روال پیش گرفته شود.

از همکاران خواهشمندیم در این مورد با برق منطقه ای تماس نداشته باشید و از طریق همین رسانه پیگیری نمایید ما اولین خبری که در این زمینه به دستمان برسد اعلام خواهیم کرد , اگر نظر و موردی به ذهنتان میرسد در قسمت نظرات اعلام کنید. با توجه به جمعیتی که از وبلاگ بازدید میکنند نظرات کم است. با تشکر.

چهارشنبه ٦ بهمن ۱۳۸٩ساعت ٦:٢۳ ‎ب.ظ توسط اپراتور شرکت برق کرمان نظرات ()
تگ ها: