با سلام , در این وبلاگ اعلام شد که کسی نامه را امضا نکند تا ببینیم طی هفته آینده چه اتفاقی می افتد اما گویا همکاران کرمان , جیرفت , بم و کهنوج میخواهند با خط زدن روی عنوان قرارداد معین کار آن را امضا کنند و به نظر بچه های رفسنجان , سیرجان , شهربابک و بافت امضا کردن آن تاثیری ندارد ولی در کل هر دو یک هدف را دنبال میکنند و آن اعلام مخالفت با این نوع قرارداد , به هر حال برق موظف است با ما قرارداد ببندد چه اعلام تمایل بکنیم چه نکنیم مهم کیفیت قرارداد است.

همکاران دقت داشته باشیم که باید با ما طبق همان حکمی که پیش از خصوصی سازی قرارداد بسته بودند قرارداد ببندند و ما جزو برق منطقه ای باشیم , چه اشکال دارد برق با ما قرارداد ۵ ساله مثل پیمانی ها ببندد؟ مگر کار اپراتوری یک کار پیوسته و همیشگی نیست؟ با این نحوه قرارداد خیلی از دردسرهای برق هم کم میشود.

اگر هفته آینده کار خاصی و جوابی از توانیر و برق منطقه ای نرسید بایستی همه دست به دست هم داده و تعدادی به تهران برویم گویا در برق منطقه ای اهواز نیز همکاران پس از مشاهده قرارداد و راهنمایی ها و روشنگری این وبلاگ از چند و چون قرارداد , در مورد آن از برق اهواز سوال کردند که پاسخ درستی به آنها نداده و آنها نیز اگر مشکل حل نشود به احتمال زیاد با ما همراه خواهند شد , پس همکاران آماده باشند تا با تلاش همه به عنوان نیروی رسمی با حقوقی بهتر از حقوق فعلی کار را به اتمام برسانیم . فقط خواهشمندیم تک روی نکنید مطمئن باشید تک روی کردن به ضرر همه هست. از همه میخواهیم که به همه دوستان خودشون اطلاع بدن هنوز هم پست هایی هست که اپراتور آن ها در خواب زمستانی هستن.

چهارشنبه ٦ بهمن ۱۳۸٩ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ توسط اپراتور شرکت برق کرمان نظرات ()
تگ ها: