با سلام خدمت همه همکاران

دیروز همکاران در یک اقدام بی سابقه حدودا ً ۵٠ نفر از کلیه مناطق برای مشکلاتی که برق منطقه ای کرمان با همت و پیگیری های مستمر جناب آقای مهندس نصرالهی و خانم حسینی که به توانیر و وزارت نیرو اعلام کرده بودند به تهران رفتند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را مطرح کنند و اعلام اینکه این تعداد از همکاران به نمایندگی از کل مناطق با این نحوه قرارداد مخالف هستند و باستی به نحوی مسائل مربوط به این نوع قرارداد حل شود.

دستاوردها :

١: رویت مستقیم وزیر نیرو از تجمع کنندگان

٢: اعلام مستقیم مشکلات به معاونت های منابع انسانی توانیر و وزارت نیرو و همچنین اعلام اینکه ما خواهان عقد قرارداد مستقیم با برق منطقه ای هستیم ولی نه به نحوری که همکاران متضرر شوند.

مواردی که در جلسات مطرح شد:

١: تعیین تکلیف کل نیروها

٢: کم نشدن حقوق

همچنین کمیته ای نیز در خصوص میزان حقوق ها در توانیر تشکیل شده که نتایج آن اعلام میشود و علاوه بر آن طی صحبت با آقای تهامی معاون منابع انسانی توانیر اعلام کردند که میزان مزایای مربوط به همکاران بر عهده مدیریت محترم و ذیحسابان شرکت برق منطقه ای کرمان میباشد , که ما از برق منطقه ای خواهانیم همانطور تا کنون در این خصوص از همکاران حمایت کرده و در صدد رفع مشکلات همکاران بوده و هستند همچنان پیگیر این مساله باشند. خواهشمندیم  اطلاع رسانی شایسته ای به نمایندگان همکاران داشته باشند.

با تشکر از کلیه کسانی که حمایت کرده و به این سفر رفته و همچنین از همکارانی که با دقت و کمک خود باعث شدند که خللی در امر بهره برداری ایجاد نشود.

 

یکشنبه ٢٤ بهمن ۱۳۸٩ساعت ۸:۳۸ ‎ق.ظ توسط اپراتور شرکت برق کرمان نظرات ()
تگ ها: