خبر

طبق اعلام رسانه ای مسولین محترم هر گونه عقد قرارداد جدید با شرکت ها ممنوع می باشد.

شماره تلفن وزارت نیرو جهت اعلام مناقصه :

روابط عمومی وزارت نیرو

 دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نیرو آمادگی رسیدگی به مواردی که درخصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی با شماره تلفن: 81606580 در سطح شرکتهای زیرمجموعه وزارت نیرو به فعلیت نرسیده است را دارد.

 (به نقل از وبلاگ همکاران تهران)


/ 8 نظر / 19 بازدید
اپراتور

سلام برادران و همکاران محترم، تعلل و کوتاه آمدن نتیجه ای جز برده بودن نداشت زمان رو تلف کردیم با سکوت و اعتماد با این نوع مدیران آیا زمانش نرسیده که وضعیت ثابتی برای ما ایجاد شود به نظر من سکوت دیگه بسه ماهها کم نیستیم قشر زیادی مانند ما هستند پس با هم کمک کنیم تا وضعیت را درست کنیم.

اپراتور برق

سلام ! اپراتورهای اکثر مناطق کشور تغییر و ضعیت داده شده اند چرا مدیر عامل برق منطقه کرمان از زیر بار قرارداد مستقیم شانه خالی می کنند در حالیکه تغییر وضعیت طبق دستور مستقیم رئیس جمهور محترم انجام گرفت . اپراتورهای برق منطقه کرمان خیلی از اپراتورها با تغییر وضعیت مزایایی از قبیل : کمک هزینه سفر . کمک هزینه لباس و وام و ... از طرف مراکز برق منطقه ای به آنها اعطا شده . چرا شما از این تسهیلات استفاده نکنید . مدیران توانیر دارند تلاش می کنند تا دوباره شغل ما را به عنوان حجمی معرفی کنند و از تغییر و ضعیت شانه خالی کنند .و شما فکر کردین شرکت برنا تا کی وضعیتش خوبه . خواهشمند از طریق مراکز قانونی اعتراض خود را به گوش مسئولین در تهران برسانید در غیر اینصورت مدیران توانیر شما را به عنوان شرکتی - حجمی مورد دستاویز قرار خواهند داد ما داریم چندین سال تلاش می کنیم که زیر پای این شرکتهای استثمارگر خارج شویم اما متاسفانه شما هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهید فکر کنم شما از اینکه شما شرکتی باقی بماند راضی هستین . (( خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان سرنوشت خود را تغییر دهند)

حیدری

با سلام .مهندس جان شما با این شماره تماس گرفته ایدایا فقط ثبت درخواست میکنند یا نه کارشناسهایی وجود دارد که جواب سوال را هم میدهند ؟من در ساعت 4 بعد از ظهر زنگ زدم گفت فردا در ساعت اداری زنگ بزنید .منتظر خبر تازه از شما هستم یا علی

اپراتور

به نام خدا قابل توجه کلیه اپراتورهای شرکت های برق منطقه ای طبق وعده ای که شرکت های برق منطقه ای داده بودند مبنی براینکه حداکثر تا تاریخ 20/06/1390احکام نیروهایی راکه تبدیل وضعیت شده اند را ارائه خواهند کرد ولی طبق روال گذشته خلف وعده کرده اند به همین دلیل قرار است تجمع بسیاربزرگی از اپراتورها در تاریخ 3/7/1390 در جلوی درب ریاست محترم جمهوری صورت بگیرد درضمن طبق وقت قبلی که صورت گرفته قرار است دیداری با ریاست جمهوری و معاونت منابع نیروی انسانی انجام شود.زمان حرکت به سمت تهران شنبه 2/07/1390 مطابق با دوم مهرماه می باشد.استان هایی که تمایل به شرکت در این تجمع دارند می توانند اعلام آمادگی کنند. operatorhayeiran@yahoo.com

اپراتور

طبق هماهنگي انجام گرفته با اپراتورهاي برق مسجدسليمان ، به علت خلف وعده مسئولين شركت برق منطقه اي خوزستان و بي توجهي به مصوبات هيات محترم دولت، مقرر گرديد در تاريخ 12/7/1390 به اداره كار وامور اجتماعي شهرستان مسجدسليمان جهت شكايت از شركت برق منطقه اي خوزستان مراجعه نمايند و در صورتي كه اداره كار نتواند حقوق پايمال شده اپراتورها را از شركت برق منطقه اي بگيرد به ديوان عدالت اداري شكايت خواهند نمود. لازم به ذكر ميباشد آقايان احمدحاجتي نماينده كارگر و حجت ا.. كاوه فارساني نماينده كارفرما در هيات تشخيص اداره كار مسجدسليمان از اپراتورهاي زحمتكش شهرستان مسجدسليمان بوده و اشراف كامل به قوانين شوراي عالي كار و امور اجتماعي جمهوري اسلامي ايران دارند و با صحبتهايي كه با اين عزيزان گرديد اعلام نمودند كه طرح برون سپاري سال 1385 خلاف قانون بوده و حذف ضريب منطقه اي و سختي كار در فيش حقوقي پرسنل خلاف قانون مي باشد. زيرا طبق اصل 44 قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران ابلاغي از سوي مقام معظم رهبري واگذاري بخش انتقال نيروي وزارت نيرو به بخش خصوصي خلاف قانون مي باشد.

همكار از اردبيل

سلام به سايت وزارت نيرو مراجعه و تفاهم نامه رو تو سايت بزارين

اپراتور برق غرب

سلام این همه صبر و تلاش کردیم آخرش می خوان برامون تعاونی تشکیل بدهند ما اپراتورهای برق منطقه ای غرب وقتی پیگیر بخشنامه ابلاغ وزارت نیرو شدیم گفتند : تا قبل از سال 87 قرار معین می بندند و کسانی که از سال 87 اپراتور جذب شده اند تعاونی تشکیل می دهند پس تکلیف بندهای ابلاغی رئیس جمهور چه می شه که گفتند : نیروهای شرکتی که در سال 88 و 89 قرادداد معین شده اند دوباره قراردادشون تمدید بشه . این بخشنامه ای که وزارت نیرو ابلاغ کرده بنداش مغایرت داره . خواشمندم اطلاع رسانی لازم را انجام بدین . قرارداد بایستی برای همه به یک شکل اجرا بشه .

اپراتور برق

سلام مطلب زیر مربوط به سایت تابناک راجع به نیروهای شرکتی می باشد لطفا آن را از لینک زیر جهت مطالعه بازدیدکنندگان قرار دهید: http://www.tabnak.ir/fa/news/197178/«کارکنان-حجمی»-ظلم-بزرگی-که-همچنان-ادامه-دارد! ((بررسی عدم اجرای قانون در حذف پیمان های نیروی انسانی؛ «کارکنان حجمی» ظلم بزرگی که همچنان ادامه دارد! )) به همین سادگی یک شرکت پیمانکار بدون اینکه کوچکترین خدماتی جز استخدام نیروها و معرفی آنها به سازمان محل کارشان ارائه کند از درآمد کلانی به عنوان سود قانونی پیمانکاری بهره مند می شود... این جدای از مبالغی است که همواره تحت عنوان پرداخت حقوق یا مزایا به نیروهایی که غالبا با قراردادهای یک طرفه استخدام نموده از سازمان دریافت و پس از کسرهای متعدد به عناوین غیر قانونی...