خبر

یکی از همکاران که نمیدانیم به چه علت قبل از تجمع نظر و اطلاع ندادند که شرکت غرب نیرو از لحاظ حقوقی و مالی بسیار به همکاران فشار آورده هم اکنون اعلام کردند که هنوز این شرکت مابه التفاوت حقوق هایشان را واریز نکرده در اینجا از همه همکاران میخواهیم در این مورد نظر بدهند تا بتوانیم با هماهنگی همه همکاران مشکل شما دوستان و همکاران عزیز را حل کنیم مطمئن باشید اگر همه از این موضوع اطلاع داشتیم و نظر میگذاشتید حتما ً یکی از موضوعات اساسی که با مدیریت در میان گذاشته میشد همین موضوع بود , به هر حال امیدوارم از الان همکاران مخصوصا ً کرمانی که کم لطفی کردند شروع به نظر گذاشتن کنند. ممنون

مطلع شدیم که حدود ١۵٠ نفر از نیروهای شرکت برق منطقه ای نیز همانند اپراتورها سردرگم و ناراضی از شرکت های واسط خود هستند هم از لحاظ حقوقی هم از لحاظ پایمال شدن حقشان , البته بایستی خود این نیروها به اجماع برسند و همه با هم به صورت یکپارچه و منسجم عمل کنیم مطمئن باشید که مشکل سریعتر حل میشود.

فقط از این دوستان میخواهیم تحقیق کنند که آیا جزو مشاغل تخصصی هستند و کارشان حجمی نیست سپس با اطمینان از اینکه به صورت قانونی میتوانند اقدام کنند شروع به انسجام کنند.

/ 4 نظر / 14 بازدید
noname

سلام به همه.صبحی(نیم ساعت پیش)یک نفر از دفتر نظارت را دیدم که گفت قصد برگزاری مناقصه را داریم.بجنبید که اگر مناقصه برگزار بشه همه چیز تمومه.

noname

سلام.ما حاضریم هزینه مسافرت 2 نفر به عنوان نماینده کرمان را بدهیم که بروند تهران پیگیری بخشنامه را بکنند.به همه بچه ها اعلام کنید که به هیچکس فشار مالی وارد نشود.

ستون پنجم

جناب بدون اسم بشرطی که حاضریم بدیم که مثل اون دفعه با پول ما بچه ها نرن خوش گذرونی که سفر 12 ساعته به تهران نفری 250هزار تومن شد البته با نرخ بییط هوااپیما که اونموقع 35هزار تومن بود

noname

سلام ستون پنجم.بیا پول بگیریم ودوتایی بریم تهران.سری قبل که سرتون کلاه رفت من جزء همکاران شما نبودم.