مناقصه جدید شرکتهای خصوصی در برق کرمان

با سلام

مناقصه واگذاری بهره برداری از پست های برق فشار قوی استان کرمان برگزار شد.

برای مشاهده اسناد مناقصه اینجا را کلیک کنید.

متاسفانه با توجه به اعتراض همکاران و درخواست پیگیری مساله حذف شدن شرکت های خصوصی که کار اصلی برق منطقه ای را برعهده گرفته اند اما باز هم دیروز مناقصه جدید برای سال آینده برگزار شده و شرکتهای فارس نیرو ‘ باختر و غرب نیرو مجددا َ برنده منطقه های مختلف شدند ‘ جا دارد همین جا از مدیریت محترم عامل تشکر وافر را بکنیم که اینقدر با همکاران تعامل دارند و خواست نیروی انسانی براشان از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین تشکر میکنیم از مسول محترم حراست که در مواقع تجمع همکاران در برق به غیر از ایشان قادر نیستیم کسی را ببینیم و از همه مهمتر که ایشان می توانند 400 نفر اپراتور های استان را یک روزه اخراج و 400 نفر نیروی متخصص و دوره دیده ی جدید جایگزین کنند (نقل قول از مسول حراست برق منطقه ای کرمان) در صورتی که مناطق مختلف با کمبود نیرو مواجه هستند.

برخی اقدامات انجام شده طی هفت گذشته توسط همکاران:

1) ارسال نامه مستقیم به مدیریت عامل و دستور ایشان به معاونت نیروی انسانی مبنی بر پاسخگویی که باز هم جواب قانع کننده ای نداشتند.

2) ارسال نامه ای به استانداری کرمان جناب آقای موذنی در خصوص مشکلات همکاران و ارسال مستقیم شکایت نامه از استانداری به برق منطقه ای توسط همکاران.

3) ارسال رونوشت نامه بند 2 به سازمان بازرسی کل کشور جناب آقای موسوی.

با توجه به این که در  1 سال گذشته و هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته همکاران مناطق مختلف تصمیم گرفته اند که مجددا َ فردا 2شنبه ساعت 8 جلوی استانداری تجمعی را تشکیل دهند تا اجرای بخشنامه ی هیئات دولت عملی شود.

امید است که امسال با تجمع خود بتوانیم وضعیت را عوض نموده و فقط شرکت ها حذف و سود دریافتی آن ها به همکاران یا بیت المال برگردد.

 

/ 0 نظر / 51 بازدید