خبر

به گزارش واحد مرکزی خبر مورخ 16/12/89

پایان اسفند آخرین مهلت جمع آوری شرکت های تامین نیروی انسانی معاون توسعه انسانی رئیس جمهور گفت:بعد ازاین فقط سه گروه رسمی ، پیمانی و قراردادی با دولت همکاری می کنند و شرکت های تامین نیروی انسانی تا پایان اسفند تعطیل خواهند شد .

 

به گزارش واحد مرکزی خبر لطف الله فروزنده در حاشیه جلسه دیشب هیات دولت در گفتگو با خبرنگاران افزود : دولت تصمیم گرفت که امسال نیروهای شرکتی که در کارهای غیر حجمی فعالیت داشتند را با وضعیت قراردادی جذب کند و به طور کلی شرکت های واسطه تامین نیروی انسانی حذف شود .

معان رئیس جمهور ادامه داد : البته یکسری فعالیت ها که کاملا حجمی است از طریق بخش خصوصی خریداری میشود ولی سایر نیروها به طور مستقیم با دولت کار می کنند .

وی گفت : به دستگاهها ابلاغ شد که در پی این ابلاغ اکثر شرکت ها تغییر وضع دادندو ما دیگر چیزی با عنوان شرکت های تامین نیروی انسانی نداریم .

فروزنده اظهارداشت : هر دستگاه دولتی که نیروهای مورد نیاز خود را از طریق شرکت های تامین نیروی انسانی جذب کند خلاف قانون عمل کرده است و دولت سال اینده پولی بابت جذب نیروهای شرکتی پرداخت نمی کند .

/ 3 نظر / 15 بازدید
اپراتور بم

مدیر محترم وبلاک برق منطقه ای فراخوان برای اجرای مناقصه بروی سایت گذاشته شما هنوز فکر می کنید برق زیر با بستن قرار داد با اپراتورها خواهد رفت این یک سیاست مدیریتی از طرف برق تا به وزارت نیرو اعلام نماید که پرسنل خواهان شرکتهای خصوصی هستند چرا خواب هستید مثل کبگ سر را زیر برف کرده اید

امین

با عرض خدا قوت خدمت همکاران اپراتور شنیده ها حاکی از آن است که مناقصه بهره برداری از پستها برای سال 90 بایستی تا پایان 29 اسفند برگزار شود (البته احتمال اینکه با شرکت باختر و مشاور فارس تمدید شود نیز وجود دارد) و از ابتدای فروردین شرکت جدید مستقر شود

با سلام و خسته نباشید پس باز روزنه های امید دارن پیدا میشن خدا کمکمون کنه ؛بازم خدا خیری به شما دوست و همکاره عزیز بده که تلاشتون کم نشده[ناراحت]