اطلاعیه

با سلام خدمت همه همکاران

دیروز همکاران در یک اقدام بی سابقه حدودا ً ۵٠ نفر از کلیه مناطق برای مشکلاتی که برق منطقه ای کرمان با همت و پیگیری های مستمر جناب آقای مهندس نصرالهی و خانم حسینی که به توانیر و وزارت نیرو اعلام کرده بودند به تهران رفتند تا از نزدیک مسائل و مشکلات را مطرح کنند و اعلام اینکه این تعداد از همکاران به نمایندگی از کل مناطق با این نحوه قرارداد مخالف هستند و باستی به نحوی مسائل مربوط به این نوع قرارداد حل شود.

دستاوردها :

١: رویت مستقیم وزیر نیرو از تجمع کنندگان

٢: اعلام مستقیم مشکلات به معاونت های منابع انسانی توانیر و وزارت نیرو و همچنین اعلام اینکه ما خواهان عقد قرارداد مستقیم با برق منطقه ای هستیم ولی نه به نحوری که همکاران متضرر شوند.

مواردی که در جلسات مطرح شد:

١: تعیین تکلیف کل نیروها

٢: کم نشدن حقوق

همچنین کمیته ای نیز در خصوص میزان حقوق ها در توانیر تشکیل شده که نتایج آن اعلام میشود و علاوه بر آن طی صحبت با آقای تهامی معاون منابع انسانی توانیر اعلام کردند که میزان مزایای مربوط به همکاران بر عهده مدیریت محترم و ذیحسابان شرکت برق منطقه ای کرمان میباشد , که ما از برق منطقه ای خواهانیم همانطور تا کنون در این خصوص از همکاران حمایت کرده و در صدد رفع مشکلات همکاران بوده و هستند همچنان پیگیر این مساله باشند. خواهشمندیم  اطلاع رسانی شایسته ای به نمایندگان همکاران داشته باشند.

با تشکر از کلیه کسانی که حمایت کرده و به این سفر رفته و همچنین از همکارانی که با دقت و کمک خود باعث شدند که خللی در امر بهره برداری ایجاد نشود.

 

/ 9 نظر / 17 بازدید
اپراترهای برق ایران

با سلام و خسته نباشید خدمت شما همکاران محترم کرمان طبق ماده هشت آیین نامه کارهای سخت و زیان آور که از قوانین کار و تامین اجتماعی نیز میباشد کار مداوم بر روی خطوط و پستهای انتقال برق با ولتاژ شصت و سه کیلو ولت و بالاتر جزء کارهای سخت و زیان آور محسوب می شود به نظر شما همکاران گرامی آیا کار ما طبق این ماده از قانون جزء کارهای سخت و زیان آور نیست ؟ در ضمن اگر کسی در این رابطه پیگیری یا کاری انجام داده اطلاع رسانی کند.

تندرو

با سلام به تمامي همكاران اول گلايه دارم از اپراتورهاي بعضي مناطق كه حرفشان با عملشان يكي نيست (ولش كن .... مهم نيست و دوم تشكر از همه دوستان و همكاران عزيزي كه با وجود مشكلات در تمامي شرايط سخت يار و ياور همديگر هستند و در طول اين سفر از هيچ كمكي دريغ نكردند همتتان بلندباد سربلند و پيروز باشيد

ميدونستم

سلام از اولم ميدونستم كارمون درسته واينا هستن كه چوب لا چرخ ميكنن و موش ميدونند همه چيز در دست اين مدير اين مدير اين مدير تر..... هست ايا اينا به بعضي چيزا مثل ر... اعتقاد دارن

حامد

سلام و خسته نباشید به همه همکاران آقایون مهمترین کار این بود نشون دادیم ما منفعل نیستیم و دیدن که میشه این تعداد رو از 1000 کیلومتر آورد تا در وزارت و حتی داخل توانیر و مهمتر از اون مطلع شدن وزیر نیرو از مشکلات ما , از همه کسانی که زحمت کشیدن و این جمعیت رو سازماندهی کردن تشکر میکنم امیدوارم خداوند همیشه یاورتون باشه و همانطور که برای باز شدن گره ای از مشکلات همکاران تلاش میکنین گره مشکلاتتون باز بشه.

امین

با عرض خدا قوت برای همه همکاران سراسر استان کاری که ما انجام دادیم (تهران ) در واقع وظیفه برق منطقه ای بود زیرا این مشکل برق است اما همکاران جور آنرا کشیدند

اپراتور فارس

سلام عزیزان کرمانی خسته نباشین تعیین تکلیف کل نیروها، میشه در این مورد بیشتر توضیح بدین، آخه اینجا یه چیزایی گفتن که وضعیت قرارداد ها تو سال آینده فرق خواهد کرد، وهمچنین وضعیت حقوق،آیا در این مورد هم صحبتی شده یا نه؟

اپراتور فارس

در مورد چارت سازمانی هم صحبتی شده یا نه؟

عارف

سلام در ابتدا دست پرتوان شما را میبوسم و طبق آخرین اخبار قرار شده در اوایل اسفند ماه در توانیر جلسه ای تشکیل تا وضعیت اپراتورها را مشخص کنند پس همکاران عزیز وقت را از دست ندهیم و خواهان یکسان بودن قرارداد و مزایا بین ما و قدیمی ها باشیم (خواهان قرارداد مصوب 20 رتبه ای وزارت نیرو ) لطفا به کلیه همکارانتان در مورد بی ارزش بودن قرارداد فعلی و ارتباط با دولت از طریق سامانه سامد (تلفن 111 ) اطلاع دهید اگر قرارداد جدیدی با مفاد قرارداد اخیر تصویب شد دیگه قابل تغییر نیست و پشیمانی هم فایده ای ندارد

محسن

همت بلند دار که مردان روزگار ازهمت بلند به جائی رسیده اند دمتنون گرم نفستون حق